Oto każdy wyścig, a czasy są zaplanowane, aby w toku.

Nie uciekaj od wyzwanie przed udaniem się poszkodowana w drugiej połowie. 11 Joe Allen – 8/10 – Pracował niestrudzenie próbuje zgasić każde England przechodzącej ruch. Podsumował Walia Wraz Stronger motto jego wydajności. 11 Aaron Ramsey – 8/10 – Z całym naciskiem na Gareth Bale, Ramsey była fantastyczna, a najlepszy gracz Walii. Był stały szkodników w języku angielskim i kilka kluczowych przypadki.

11 Hal Robson-Kanu – 6/10 – nie wyglądał out zamówienia Championship odtwarzacza kiedy odpychając Chris Smalling i Gary Cahill wokół boiska. 11 Gareth Bale 7/10 – zdobył rzucie wolnym, ale nie robić nic innego. Gdyby były zwycięzca chociaż wtedy byłby 10/10.

The Cheltenham Festival jest szczytem Narodowy wyścigi Hunt i fani z niecierpliwością czeka na kolejny niezapomniany tydzień w Prestbury Park. Po drugie tylko do Grand National w kategoriach nagród, Cheltenham gospodarzem czterech dniach dramatu i emocji. 2 Cheltenham Festival 2019: harmonogram i czasy Wyścig po wyścigu 2019 Festiwal jest tuż za rogiem i będziemy mieli pełny, dokładny opis tego wszystkiego w sieci talkSPORT tym komentarzem na żywo wszystkich dużych ras.

Od Champion Hurdle do Gold Cup, tu jest wszystko, co trzeba wiedzieć. Kiedy jest Festiwal Cheltenham? 2019 Cheltenham Festival rozpocznie się 12 marca i potrwa do 15 marca Spotkanie jest prowadzony przez cztery dni z siedmiu ras na każdy dzień.

Pierwszy wyścig z każdym dniem będzie należny od 1:30 pm z ostatnim biegu o 5:30 pm. Jak słuchać Cheltenham Festival 2019 na żywo na talkSPORT talkSPORT będzie mieć pełne pokrycie wszystkich ras w całej naszej sieci za to, co będzie najlepszym i najprostszym sposobem, aby być na bieżąco z wszystkich działań. Aby dostroić, wystarczy kliknąć tutaj na żywo strumień komentarzem lub odtwarzacza radiowego poniżej.

Można słuchać trzech największych wyścigów codziennie na talkSPORT, natomiast talkSPORT 2 przyniesie Ci komentarzem każdego paska ostatnim wyścigu (5.30pm) każdego dnia. 2 Native rzeka wygrał Gold Cup w Cheltenham w zeszłym roku, co będzie działać rasy? Istnieje 28 wyścigów prowadzone na festiwalu w ciągu czterech dni.

Oto każdy wyścig, a czasy są zaplanowane, aby w toku. Dzień pierwszy: Champion dzień – 12 marca 2019 13.30 Sky Bet Hurdle Najwyższego Nowicjuszy (żyć na talkSPORT i talkSPORT 2) 14.10 Racing Post Arkle Wyzwanie Trophy Gonitwa (żyć na talkSPORT 2) 14.50 Ultima Handicap Gonitwa (żyć na talkSPORT i talkSPORT 2) 15.30 Unibet Champion Hurdle Wyzwanie Trophy (żyć na talkSPORT i talkSPORT 2) 16.10 przeszkoda The OLBG klaczy (żyć na talkSPORT 2) 16.50 The National Hunt Gonitwa Challenge Cup (na żywo na talkSPORT 2) 17.30 Close Brothers nowicjuszy “Handicap Chase Dzień drugi: Ladies Day – 13 marca 2019 13.30 Ballymore nowicjuszy przeszkoda (żyć na talkSPORT i talkSPORT 2) 14.10 RSA Gonitwa (żyć na talkSPORT i talkSPORT 2) 14.50 Coral Cup przeszkoda (żyć na talkSPORT 2) 15.30 Betway queen Mother Champion Gonitwa (live na talkSPORT i talkSPORT 2) 16.10 Glenfarclas Cross Country Gonitwa (żyć na talkSPORT 2) 16.50 The Boodles Fred Winter Juvenile Hurdle Handicap (mieszkają na rozmowach PORT 2) 17.30 Weatherbys Champion Zderzak Dzień trzeci: St Patrick czwartek – 14 marca 2019 13.30 ścigać JLT Nowicjuszy (żyć na talkSPORT i talkSPORT 2) 14.10 Pertemps Network ostateczna (żyć na talkSPORT 2) 14.50 Ryanair Gonitwa (live na talkSPORT i talkSPORT 2) 15.30 Słońce Racing pozostających Hurdle (żyć na talkSPORT i talkSPORT 2) 16.10 Brown Advisory & Merriebelle Stabilny Plate (żyć na talkSPORT 2) 16.50 The Trull Dom Hodowla klaczy nowicjuszy przeszkoda (żyć na talkSPORT 2) 17.30 Fulke Walwyn Kim Muir Challenge Cup Handicap Gonitwa Dzień czwarty: Gold Cup Day – 15 marca 2019 13.30 JCB Triumph Hurdle (żyć na talkSPORT i talkSPORT 2) 14.10 Randox Zdrowie County Handicap Hurdle (żyć na talkSPORT 2) 14.50 Albert przeszkoda Bartlett nowicjuszy (żyć na talkSPORT i talkSPORT 2) 15.30 Magners Cheltenham Gold Cup (na żywo talkSPORT i talkSPORT 2) 16.10 St.

James Place Foxhunter Gonitwa Challenge Cup (na żywo na talkSPORT 2 ) 16,50 Johnny Henderson Wielki roczny (żyć na talkSPORT 2) 17.30 Martin warunkowego dla rur dżokejów Handicap Hurdle
Brighton napastnik Glenn Murray ujawnił, że klub wolałby pozostać w Premier League, niż wygrać FA Cup. Mewy twarz Manchester City na Wembley w półfinale po cudownym comeback zwycięstwo nad Millwall w niedzielę.

Ale mimo sukcesów podnieść pieniądze 1xbet SEPA w Pucharze, pozostają tylko pięć punktów przewagi nad bezpieczeństwem w Premier League. Wigan pokazowo wygrał FA Cup, ale spadł w tym samym sezonie z powrotem w 2013 roku, ale Murray nie ma wątpliwości, o których konkurencja jest ważniejsza.

4 Murray nie mógł patrzeć, jak Brighton pokonać Millwall na kar Pytany, czy będzie on poświęcić statusu klubu Premier League na medal FA Zdobywców Pucharów, powiedział talkSPORT: „Nie, wcale nie. „To byłoby genialne mieć medal FA Zdobywców Pucharów, ale klub do postępu, to jest tak ważne, aby zatrzymać się w Premier League. „Naprawdę wierzę, że ten klub robi wszystko w porządku na boisku i poza nim pozostać zespołem Premier League przez długi czas.” Najnowsze Piłka nożna Aktualności GOSSIP Man United ruch dla Juventus asa, Arsenal wylądować wonderkid plus Spurs aktualizacja LIV-LEY STUFF Jake Livermore Siatki wiatrem wpadła jako krawędzi West Brom minionym Birmingham 3-2 NIE aprowizacji Claude Makelele raz obiecał umieścić legendę w szpitalu Barcelona na żywo w talkSPORT 2 WBA vs Birmingham: na żywo strumień komentarzem i potwierdzone zespoły na żywo w TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy ostateczny rozbić rekord frekwencji bardzo miły Man United zapłacić Molde £ 1m po powołaniu nowej ery Ole Gunnar Solskjaer Football Association ogłasza Mark Billingham jako menedżerów nowy szef odbioru wykonawczy działanie Premier League przygotowany do podjęcia zespoły z boiska w przypadkach rasizmu Brighton pociągnął off cud w gabinecie, aby odzyskać od dwóch bramek w dół z zaledwie dwóch minutach regulaminowego czasu pozostałego. Jurgen Locadioa odchylone do karabinu domu wspaniały siatkówki przed Millwall bramkarz David Martin niech Solly Marcha rzutu wolnego przemknąć rękami tuż przy śmierci.

Z Bogów futbolowych zrozumiałe po ich stronie, Brighton udał się na wygranej rzutach karnych na nagłą śmierć, kiedy Jake Cooper Lwy obrońca strzelił nad poprzeczką. 4 Murray piaskowane pewnie na bramkę on oszczędził rumieńców Murraya po otwarciu karę 35-letniego rozbita Brighton przeciwko poprzeczki i nie mógł patrzeć, jak Cooper podszedł do decydującej spot-kick. „Odwróciłem się na trzecim kary i Matty [Ryan] zapisaniu go,” powiedział. „Więc po tym musiałem kontynuować obracając się plecami.” Podczas gdy jego koledzy pobiegł w radosnym uroczystości Murray pocieszał załamany Data Millwall, i wyjaśnia, dlaczego czułem się jak postąpić.

LIVE na talkSPORT Istnieje osiem żywe komentarze w całej sieci talkSPORT tym tygodniu. Dowiedzieć się, czym są i gdzie można je usłyszeć, poniżej … Niemcy vs Serbia (środa) – talkSPORT 2 Kazachstan vs Scotland (czwartek) – talkSPORT 2 England vs Czechy (piątek) – talkSPORT Walsall vs Barnsley (sobota) – talkSPORT 2 Shrewsbury vs Portsmouth (sobota) – talkSPORT 2 Gibraltar vs Republika Irlandii (sobota) – talkSPORT 2 San Marino vs Scotland (niedziela) – talkSPORT 2 Holandia vs Niemcy (niedziela) – talkSPORT 2 „który właśnie przyszedł naturalnie”, dodał. „Byłem prawie jedna z głową w dłoniach po brakujące tej pierwszej kary, więc byłem na progu, jak się czuli i wiem sporo o swoich chłopców. „To może być karanie grę czasem i oni byli na niewłaściwym końcu go wczoraj.” 4 rozpacz Murraya przekształcony radości mew musi zdjąć coś równie cudownego, jeśli są one do finału, z Pepa Guardioli poczwórną goni Manchester City czeka na nich w półfinale.

Facebook Comments

Comments are closed.